Anita Orlund
Anita OrlundAdm. dir.
Telefon: 948 70901
Epost: anita@kunnskapsbyen.no
Beate Stenby
Beate StenbyRegnskaps- og økonomiansvarlig
Telefon: 934 89644
Epost: beate@kunnskapsbyen.no
Alexandra Maria Almasi
Alexandra Maria AlmasiProsjektleder i Nettverket OREEC
Telefon: 976 18527
Epost: alexandra@kunnskapsbyen.no
Prosjekt: SusValueWaste, VRI Mobilisering
Daniel Nicolay Frimann Bügel
Daniel Nicolay Frimann BügelProsjektleder i Nettverket OREEC
Telefon: 452 58202
Epost: daniel@kunnskapsbyen.no
Prosjekt: Green Drive Region
Inga Blæsterdalen
Inga BlæsterdalenProsjektleder i Nettverket OREEC
Telefon: 906 14185
Epost: inga@kunnskapsbyen.no
Prosjekt: Green Techmakers, Grønn kapital, Innovativ miljøteknologi i næringsbygg
Kristin Uvaag Tufte
Kristin Uvaag TufteProsjektleder i Nettverket URBAN
Telefon: 930 05850
Epost: kristin@kunnskapsbyen.no
Prosjekt: Business Lillestrøm, Lillestrøm Gårdeierforum, Lillestrømkonferansen
Kristian Erlend Vik
Kristian Erlend VikProsjektleder i Nettverket OREEC
Telefon: 951 83350
Epost: kristian@kunnskapsbyen.no
Prosjekt: Blue move, NewBusFuel, Hydrogenforum
Mali Hole Skogen
Mali Hole SkogenDirektør OREEC
Telefon: 918 35 999
Epost: mali@oreec.no
Prosjekt: Northern Connections
Marianne Rist-Larsen Reime
Marianne Rist-Larsen ReimeProsjektleder i Nettverket OREEC
Telefon: 917 21176
Epost: marianne@kunnskapsbyen.no
Prosjekt: Biogas2020, En sluttet sirkel
Marit Heiberg
Marit HeibergProsjektleder i Nettverket SMART og TRYGT
Telefon: 928 63622
Epost: marit@kunnskapsbyen.no
Prosjekt: Sol support quality of life, Generasjon 2045
Rolf Andresen
Rolf AndresenProsjektleder
Telefon: 950 85265
Epost: rolf@kunnskapsbyen.no
Steinar Aasen
Steinar AasenKommunikasjonsleder
Telefon: 996 39692
Epost: steinar@kunnskapsbyen.no
Trine Kopstad Berentsen
Trine Kopstad BerentsenProsjektleder i Nettverket OREEC
Telefon: 930 14801
Epost: trine@kunnskapsbyen.no
Prosjekt: ecoINSIDE, Solenergiklyngen