Samling i Romerike Investornettverk

Dato

05.02.2026

Klokken

17:00

Sted

Duvi Pensjon, Adolph Tidemands gate 55, Lillestrøm

Lars Ove Brenna og Jonas Carsten Jeppesen vil gi en investorpresentasjon av helseteknologiselskapet NOHEDAS.

Lars Ove Brenna og Jonas Carsten Jeppesen vil gi en investorpresentasjon av helseteknologiselskapet NOHEDAS.

Bli med og sett retning for Romerikes nye møteplass for investorer.

5. februar inviteres det til møte i Romerike Investornettverk. Målet er å samle engasjerte investorer som ønsker å bygge nettverk, dele erfaringer, styrke egen kompetanse og få eksklusiv tilgang til tidligfase-caser med vekstpotensial.Dette er et lukket arrangement – kun for inviterte.

Program

✅Mingling og servering✅Velkommen ved Kunnskapsbyen og Asbjørn Erdal, CEO, Duvi pensjon✅Introduksjon til ny samarbeidspartner Evy Ann Hagen, adm. banksjef, Aurskog Sparebank✅Investorpresentasjon NOHEDAS, Jonas Carsten Jeppesen og Lars Ove BrennaKvelden byr på mat og drikke, faglig inspirasjon, og ikke minst muligheten til å bli kjent med andre investorer som vil løfte veksten i regionen.Bli med og form et sterkt, tillitsbasert investormiljø for fremtidens næringsliv på Romerike.

Motta nyhetsbrev

Takk for din påmelding!

An error has occurred somewhere and it is not possible to submit the form. Please try again later or contact us via email.

Hvorfor bør jeg motta nyhetsbrev?