– Ta kontakt om det er problem med billettbestillingen, oppfordrer økonomisjef, Kari Kapstad. Hun løste problemet da Romerike Sparebank ble avvist. – Vi ønsker Siri Berggreen og alle andre velkommen til Lillestrømkonferansen, sier hun.
Ikke godkjent kredittsjekk: Det er svaret enkelte deltakere har møtt i billettbestillingen til Lillestrømkonferansen.
Solide virksomheter som Akershus fylkeskommune og Romerikes Sparebank er blitt avvist med beskjeden: «Kredittsjekken for denne ordren ble ikke godkjent. Vennligst prøv med en annen betalingsmåte.»
Administrerende bankdirektør Siri Berggreen fikk seg en god latter da hun ble gjort oppmerksom på at Romerikes Sparebank ikke klarte å presse seg gjennom nåløyet hos Hoopla.
– Vi skal på Lillestrømkonferansen – og vi lar oss ikke stoppe av dette. Vi har betalt direkte til Kunnskapsbyen, sier hun.
– Ikke Hooplasfeil
Kunnskapsbyen har kontaktet betalingsleverandøren, uten å få noe godt svar på hva som har gått galt.
Det kan være en bug, men ikke hos Hoopla, hevder Hoopla…
Løsningen er Kari
Uansett hvor denne «bugen» ligger begravd, så er løsningen enkel:
– Får du problemer med billettbestillingen din, så er det bare å kontakte meg, sier Kunnskapsbyens økonomisjef, Kari Kapstad. – Da kan vi fakturere direkte fra oss!
Les mer om Lillestrømkonferansen – og bli med!








.avif)

.avif)


